2 rooms apartment of 60m² in Debrecen

4000 Debrecen, Kossuth utca ., Hungary

175 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó lakás Debrecen

Debrecenben, a Poroszlay úton, az Egyetemtől és villamosmegállóktól mindössze pár perc sétára, 60 nm-es, 2 + 1 fél szobás, első emeleti, erkélyes, bútorozott, tiszta társasházi lakás hosszú távra kiadó! Főbb jellemzői: Gépesített, bútorozott Alacsony fenntartási költség Külön nyíló szobák Gázkonvektoros fűtés Kamra Erkély Kisállat tartása és dohányzás nem megengedett Nagyszerű elhelyezkedés – közel a Nagyerdőhöz, Egyetemhez és tömegközlekedéshez, mégis csendes, rendezett környezetben, zárt udvaros társasházban. Az ingatlan hosszú távra kiadó, olyan bérlőt/bérlőket keresünk (1-2 fő), akik magukra és környezetükre egyaránt igényesek. Bérleti díj: Ft/hó + rezsi 2 havi kaució szükséges Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

175 000 Ft

Price per m²

2917 Ft

Map

The listing is located at 4000 Debrecen, Kossuth utca ., Hungary

Loading map