4 rooms apartment of 98m² in Debrecen

Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

290 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó lakás Debrecen

Leírás Debrecenben, a Nagyerdõ-alján 98m2-es 3 szoba + nappalis, erkélyes 1. emeleti lakás kiadó! Az ingatlan fõbb jellemzõi: - 80-as években épült - téglaépítésû társasházi lakás - mûanyag nyílászárók - gépesítés: gáztûzhely, sütõ, hûtõ, mikró - fürdõ és WC külön helyiségben - erkélyes - alacsony rezsi és közös költség - bútorral és teljes gépesítéssel - burkolatai: faparketta, járólap Állattartás: maximum 1 kistestû kutya Dohányzás: erkélyen megengedett A bérleti díj: . Ft + rezsi Szerzõdésíráskor kéthavi kaució és egyhavi lakbér szükséges. Ha hirdetésünk felkeltette érdeklõdését, kérem hivatkozzon az alábbi kódra: 17617 Lakásbiztosítások akár havi 2967 Ft-ért! Kattintson a részletekért!

Property type

apartment

Rooms

4

Size

98 m²

Price

290 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

2959 Ft

Map

The listing is located at Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

Loading map