2 rooms apartment of 53m² in Debrecen

Egyetemváros, Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

180 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó lakás: Pécs, Kürt utca

Pécsett a Kürt utcában az egyetem közvetlen közelében, kiadó egy felújított 53nm-es lakás. Az ingatlan 2,5 szobás (1 hálószoba + nappali) valamint rendelkezik egy a tetőtérben beépített félszobával is. A lakás szépségét tovább fokozza az antik fagerendák megtartása és ezek kombinálása a fiatalos bútorokkal. Az ingatlan rendkívül fényes és tágas, tökéletes választás azoknak akik az orvosi egyetem közvetlen közelében szeretnének lakni.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

180 000 Ft

Price per m²

3396 Ft

Map

The listing is located at Egyetemváros, Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

Loading map