2 rooms apartment of 43m² in Debrecen

Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

318 361 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Debrecen, 2. emelet

Egyetem közelében kiadó ez a 43 nm-es lakás, amely egy hálószobával és egy nappalival rendelkezik. Az ingatlanhoz egy tágas, 34 nm-es közös terasz is tartozik. A lakás újonnan felszerelt, korszerű bútorokkal van berendezve és teljesen gépesített. A felszerelés részei többek között: TV, mosógép, mosogatógép, elektromos főzőlap és sütő, mikrosütő, hűtőszekrény, páraelszívó, kávéfőző, hajszárító, vasaló, étkészlet, ágynemű. Az épület fűtése és hűtése hőszivattyúkkal történik, fan-coil hőleadókkal.. A fürdőszoba padlófűtéssel és törölközőszárítóval van felszerelve. Mélygarázsban parkolóhely bérelhető Bérleti díj:885 EUR/hó Rezsi átalány :50.000 HUF/hó Parkoló bérleti díj:20.000 HUF/hó Ez a lakás kiváló választás azok számára, akik modern, kényelmes és jól felszerelt otthont keresnek egyetem közeli elhelyezkedéssel.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

43 m²

Price

318 361 Ft

Price per m²

7404 Ft

Map

The listing is located at Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

Loading map