2 rooms apartment of 60m² in Debrecen

4028 Debrecen, Baksay Sándor utca ., Hungary

200 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Debrecen, Egyetemváros, Baksay Sándor utca, 1. emelet

Debrecen, a Nagyerdőn, a Főnix Csarnok, Campus közelében, a Baksay Sándor utcán, kiadó ez a 60 nm-es, felújított, bútorozott, gépesített lakás, hőszigetelt, zárt udvaros társasház magas földszintjén, fiatal magyar párnak, magyar diákoknak. A belső, zárt udvarban is lehet parkolni. A lakás tartalmaz: 2 külön nyíló szoba, 7 méteres erkély, előszoba, étkező konyha, zuhanyzós és kádas fürdőszoba, külön WC., kamra, és a pince szinten tároló. A fűtés és a meleg víz gáz cirkó kazánról megoldott, kis rezsijű, a közös költség 10 ezer Ft. A lakás szép világos, Dél-Nyugati fekvésű, a műanyag nyílászárók redőnnyel ellátottak. Jó állapotú gépekkel, bútorokkal van felszerelve az albérlet. 2026. január elejétől költözhető! Kis állat hozható, az erkélyen lehet dohányozni! A bérleti díj 200 ezer Ft./ hó, plusz a rezsi. Két havi kaució szükséges. Előre egyeztetett időpontban megtekinthető.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

200 000 Ft

Price per m²

3333 Ft

Map

The listing is located at 4028 Debrecen, Baksay Sándor utca ., Hungary

Loading map