4030 Debrecen, Híd köz ., Hungary
300 000 Ft / month
Debrecen homokkerti városrészében, a Híd közben, újszerű társasház 1. emeletén, 61nm-es lakás kiadó. Az ingatlan dél-nyugati tájolású, nappali + 2 szobás. Fürdőszobája külön helyiségben található a toalettől, ahol kézmosó áll rendelkezésre, valamint mosó- és szárítógép tárolása is megoldható. A minőségi burkolatokkal ellátott lakás megfelelő hőmérsékletéről a mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés gondoskodik, triplaüveges műanyag nyílászárói elektromos redőnnyel ellátottak. A tágas loggiára tolóajtón keresztül jutunk ki, ahol igényesen megoldott az árnyékolás. A lakáshoz díjmentesen udvari beálló tartozik, de igény esetén, 18nm-es, Hörmann elektromos garázskapuval felszerelt garázs is bérelhető havi 40.000.- Ft ellenében.. A lakás azonnal költözhető, BÚTOROZATLANUL, hosszú távra, minimum 1 évre, megbízható, házi kedvenc nélkül költöző személyeknek kiadó. Bérleti díj: .- Ft/hó + rezsi + 2 havi kaució szükséges Tel:
Debrecen homokkerti városrészében, a Híd közben, újszerű társasház 1. emeletén, 61nm-es lakás kiadó. Az ingatlan dél-nyugati tájolású, nappali + 2 szobás. Fürdőszobája külön helyiségben található a toalettől, ahol kézmosó áll rendelkezésre, valamint mosó- és szárítógép tárolása is megoldható. A minőségi burkolatokkal ellátott lakás megfelelő hőmérsékletéről a mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés gondoskodik, triplaüveges műanyag nyílászárói elektromos redőnnyel ellátottak.
A tágas loggiára tolóajtón keresztül jutunk ki, ahol igényesen megoldott az árnyékolás. A lakáshoz díjmentesen udvari beálló tartozik, de igény esetén, 18nm-es, Hörmann elektromos garázskapuval felszerelt garázs is bérelhető havi 40.000.- Ft ellenében.. A lakás azonnal költözhető, BÚTOROZATLANUL, hosszú távra, minimum 1 évre, megbízható, házi kedvenc nélkül költöző személyeknek kiadó. Bérleti díj: .- Ft/hó + rezsi + 2 havi kaució szükséges Tel:
Property type
apartment
Rooms
3
Size
61 m²
Price
300 000 Ft
Price per m²
4918 Ft
The listing is located at 4030 Debrecen, Híd köz ., Hungary
Loading map