2 rooms apartment of 50m² in Debrecen

Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

369 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Debrecen

Debrecen, Prémium Residence-ben 50 nm-es, 5. emeleti, nappali + 1 szobás, nagy teraszos, teljesen új építésű igényes lakás, garázs bérlési opcióval kiadó. A bérleti díj bruttó ár.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

369 000 Ft

Price per m²

7380 Ft

Map

The listing is located at Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

Loading map