Listed 5 days ago
4420 Nyíregyháza, Róka utca ., Hungary
150 000 Ft / month
Nyíregyháza belvárosában 2. emeleti 1,5 szobás lakás kiadó! A lakás tégla falazatú szigetelt társasházban helyezkedik el. - 38 nm - nappali-konyha, szoba, fürdőszoba, francia erkély - műanyag nyílászárók, redőnnyel felszerelve - gázcirkó fűtés - kiváló lokáció - csendes környék, rendezett lépcsőház A lakás részben bútorozott, de igény esetén a teljes bútorozás is lehetséges. Szerződni minimum egy éves időtartamra, 1 havi bérleti díj és 2 havi kaució megfizetésével lehet. Ajánlom 1-2 fő részére, kisebb házi kedvenc nem akadály. Hívjon bizalommal, bérlőink számára minden szolgáltatásunk díjmentes.
Nyíregyháza belvárosában 2. emeleti 1,5 szobás lakás kiadó! A lakás tégla falazatú szigetelt társasházban helyezkedik el. - 38 nm - nappali-konyha, szoba, fürdőszoba, francia erkély - műanyag nyílászárók, redőnnyel felszerelve - gázcirkó fűtés - kiváló lokáció - csendes környék, rendezett lépcsőház A lakás részben bútorozott, de igény esetén a teljes bútorozás is lehetséges.
Szerződni minimum egy éves időtartamra, 1 havi bérleti díj és 2 havi kaució megfizetésével lehet. Ajánlom 1-2 fő részére, kisebb házi kedvenc nem akadály. Hívjon bizalommal, bérlőink számára minden szolgáltatásunk díjmentes.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
150 000 Ft
Price per m²
3947 Ft
The listing is located at 4420 Nyíregyháza, Róka utca ., Hungary
Loading map