1 room apartment of 37m² in Debrecen

4027 Debrecen, Ókút utca 3., Hungary

160 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Debrecen, Péterfia, Ókút, földszint

Debrecen libakerti városrészében, az Egyetem sugárút közelében téglaépítésű lakóház földszintjén, 37nm-es, 1 szobás lakás kiadó. Az ingatlan gázkonvektoros fűtésű, klimatizált, redőnyös, parkra néző. A lakás bútorozva és gépesítve, hosszú távra, minimum 1 évre megbízható, magyar egyedülállónak kiadó. A bérlő a lakáshoz tartozó saját pincerészt használhatja. Háziállat és dohányzás nem engedélyezett. Közös költség 5.000.- Ft/hó. A lakás frissen festett! Rugalmasan mutatható, azonnal költözhető! Bérleti díj: .- F/hó + rezsi + 2 havi kaució szükséges Tel:

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

160 000 Ft

Price per m²

4324 Ft

Map

The listing is located at 4027 Debrecen, Ókút utca 3., Hungary

Loading map